CPAP Prisma SMART

Kód: 208.31600
€890 €741,67 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Prístroj na terapiu pri spánkovom apnoe CPAP Löwenstein Prisma SMART.

Detailné informácie

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Predajňa v OC EUROVEA Bratislava.
Free shipping
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo pri nákupe od 59€.
Fast delivery
Rýchle doručenie
Tovar skladom doručujeme do 2 pracovných dní.
Odmeny za nákup
Odmeny za nákup
Odmeny za nákup a vernostné zľavy.

Podrobný popis

Auto CPAP Prisma SMART

Prisma SMART pokračuje v tradícii vysoko kvalitných auto-CPAP prístrojov od Löwenstein Medical a ponúka novú možnosť klasickej alebo dynamickej regulácie tlaku pre personalizovanú respiračnú terapiu.

Známy softPAP na uvoľnenie tlaku je možné aktivovať kedykoľvek. Klasická, jednoduchá užívateľská navigácia s ľahko čitateľným displejom. Štandardný plán dodávky obsahuje peľový filter. Prístroj je možné kombinovať so známym zvlhčovačom vzduchu prismaAQUA. Pomoc pri dýchaní SoftPAP je možné aktivovať kedykoľvek. Používateľské rozhranie je jednoduché a klasické s dobre viditeľným zobrazením rôznych informácií. Peľové filtre sú súčasťou dodávky. prisma SMART je možné kombinovať so zvlhčovačom vzduchu prismaAQUA.

Obsah balenia

  • 1x prístroj, PCP s SD kartou
  • 1x cestovná taška
  • 1x napájací zdroj
  • 1x 15mm nevyhrievacia hadica
  • 1x návod na použitie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Löwenstein Medical sa špecializuje na vývoj, výrobu a predaj medicínskych zariadení a systémov. Za takmer 30 rokov histórie spoločnosti Löwenstein Medical významne prispeli k starostlivosti o pacientov. V oblasti neonatálnej starostlivosti, intenzívnej starostlivosti a ventilácie a anestetík spoločnosť vyvíja a vyrába svoje vlastné inovatívne produkty, ktoré sa používajú na celom svete. Vďaka svojej intenzívnej výskumnej a vývojovej práci sa spoločnosti Löwenstein Medical vždy darí vyrábať nové produkty pre trh, čím významne prispieva k pokroku v medicíne. Stavajúc na prvotriednej pracovnej sile, dobre vybudovanej predajnej infraštruktúre a firemnej stratégii, ktorej cieľom je neustále prinášať výhody používateľom, bude Löwenstein Medical pokračovať vo výrobe a predaji vysokokvalitných najmodernejších medicínskych zariadení a systémov s hlavným zameraním byť v starostlivosti o pacienta.

Löwenstein Medical