Ortho Puzzle ortopedický koberček Morské kamienky

Kód: ORTH-4627128162272
€62,90 €52,42 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Možnosti doručenia

ORTHO PUZZLE Universal mix Vám umožňuje vysporiadať sa s chorobami, ako sú: hypertónia a hypotónia svalov nôh a dolných končatín, artritída, nespavosť, hyperpronácia, ploché nohy.

Detailné informácie

Secure payments
Bezpečné platby
Bezpečné online platby platobnou kartou.
Darček k objednávke
Darček k objednávke
Pri nákupe nad 55€ získavate darček.
Free shipping
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo pri nákupe od 59€.
Fast delivery
Rýchle doručenie
Tovar skladom doručujeme do 2 pracovných dní.

Podrobný popis

ORTHO PUZZLE Universal – morské kamienky – sa skladajú z jednotlivých častí, ktoré sa spájajú ako „puzzle“. Unikátnosť podložky spočíva v striedaní mäkkých a tvrdých plôch, povrchov. Práve táto kombinácia zabezpečuje stimuláciu všetkých potrebných receptorov chodidla. Prispieva k správnemu tvarovaniu klenby. Podložka prispieva k rozvoju jemnej motoriky a kognitívnych schopností.

Každá časť podložky ORTHO PUZZLE disponuje protišmykovými prvkami, ktoré predchádzajú nebezpečenstvu pošmyknutia. Taktiež jej súčasťou je uzamykací systém, prostredníctvom ktorého sa jednotlivé časti od seba neodpoja počas používania. Nezáleží na tom, akou stranou pospájame podložku, všetky časti majú jednotnú veľkosť, takže sú vhodné pre všetky strany a kombinácie podložky.

Výhodou podložky ORTHO PUZZLE je, že sa ľahko umýva a ošetruje. Podložka je vyrobená z hypoalergenného materiálu. Toto zaisťuje opakované použitie. Možno ju používať ako aj doma, tak aj v detských centrách pod odborným dohľadom.

Všetky produkty ORTHO PUZZLE prešli klinickými a toxickými testami a považujú sa za zdravotnícku pomôcku – 32.50.22-003-229575282-2017. Certifikovaný produkt.

Mix Universal – morské kamienky – tento mix Vám umožňuje vysporiadať sa s chorobami, ako sú: hypertónia a hypotónia svalov nôh a dolných končatín, artritída, nespavosť, hyperpronácia, ploché nohy.

Vek – pre deti od 1 roka.

Množstvo – 8 modulov.

Zloženie:
– modul “tvrdé morské kamene”
– modul „mäkké morské kamene“

Výmera – 0,5 m2

Technické parametre:
Materiál: 100 % PVC
Používať pri teplote: od – 10 ºC do + 30º C.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: