CPAP nosová maska AirFit™ N20 pre ňu

Kód: 63516
€129 €107,50 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Dámska nosová maska ResMed AirFit™ N20 ponúka skvelý výkon a pohodlie.

Detailné informácie

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Predajňa v OC EUROVEA Bratislava.
Free shipping
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo pri nákupe od 59€.
Fast delivery
Rýchle doručenie
Tovar skladom doručujeme do 2 pracovných dní.
Odmeny za nákup
Odmeny za nákup
Odmeny za nákup a vernostné zľavy.

Podrobný popis

ResMed AirFit™ N20

Výkon, pohodlie a voľný výhľad. To je AirFit™ N20 od značky ResMed.

Vankúš InfinitySeal je navrhnutý tak, aby zostal utesnený pri akomkoľvek nastavení tlaku prúdu vzduchu. Plyšová pokrývka hlavy navrhnutá pre extra mäkkosť a stabilitu. Magnetické klipy znamenajú dva jednoduché cvaknutia a maska je zapnutá alebo vypnutá. Rýchloupínacie koleno vám umožní v noci vstať a odpojiť sa bez odstránenia masky.

Technológia InfinitySeal fit

Bez ohľadu na tvar alebo veľkosť vašej tváre, silikónový vankúš InfinitySeal poskytuje bezpečné uchytenie a flexibilné tesnenie. Silikónový vankúšik sa s vami pohodlne pohybuje po celú noc vďaka svojmu jedinečne tvarovanému dizajnu.

Sadne každému

Tvár každého človeka je jedinečná. A s toľkými dizajnmi masiek CPAP, z ktorých si môžete vybrať, môže byť ťažké vedieť, ktorý z nich bude vyhovovať vášmu. To robí AirFit N20 a jeho 99% rozsah tak neuveriteľných. Bol testovaný na používateľoch CPAP z celého sveta, so širokou škálou tvárových prvkov a ukázal sa, že vyhovuje takmer každému. Či už nosíte okuliare, alebo radi spíte na boku, s maskou AirFit™ to nebude problém.

Čistenie masky

Denné čistenie - Pred čistením rozložte komponenty masky podľa pokynov na demontáž. Namočte a pretrepte vankúšik, kĺb a krátku hadičku v teplej vode (30 °C) s použitím jemného tekutého čistiaceho prostriedku po dobu až 10 minút. Komponenty čistite mäkkou kefkou so štetinami, pričom osobitnú pozornosť venujte malým vetracím otvorom. Dôkladne opláchnite komponenty pod teplou tečúcou kvalitnou pitnou vodou. Skontrolujte každý komponent, aby ste sa uistili, že je vizuálne čistý a bez zvyškov čistiaceho prostriedku. V prípade potreby zopakujte umývanie. Pred montážou nechajte komponenty vyschnúť na priamom slnku.

Týždenné čistenie - Magnetické klipy je možné nechať zapnuté na pranie. Namočte a pretrepte oddelenú pokrývku hlavy a rám v teplej vode (približne 30 °C) s použitím jemného tekutého čistiaceho prostriedku po dobu až 10 minút. Ak chcete komponenty opláchnuť, opakovane ich vyžmýkajte pod tečúcou teplou vodou, až kým sa nezbavia zvyškov čistiaceho prostriedku. Stlačte komponenty, aby ste odstránili prebytočnú vodu. Pred montážou nechajte komponenty vyschnúť na priamom slnku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

ResMed je globálna spoločnosť, ktorá zohráva kľúčovú úlohu v oblasti zdravia spánku a respiračnej terapie. Jeho hlavným cieľom je zlepšiť kvalitu života prostredníctvom inovatívnych riešení pre ľudí s poruchami spánku a ochoreniami dýchacích ciest.

Spoločnosť ResMed, založená pred viac ako 30 rokmi v Austrálii, je priekopníkom v medicínskych technológiách, najmä v liečbe spánkového apnoe, obštrukčného spánkového apnoe (OSA) a iných respiračných stavov. Ich produkty zahŕňajú pokročilé prístroje a masky CPAP (Continuous Positive Airway Pressure), ktoré pomáhajú ľuďom voľnejšie dýchať počas spánku.

ResMed_logo